Echokardiografy

EPIQ CVx/CVxi

Prémiový echokardiografický přístroj s unikátní nSIGHT architekturou tvorby obrazu, anatomickou inteligencí a TOMTEC kvantifikacemi vytvořený pro nekompromisní diagnostiku. Výjimečná kvalita zobrazení je zprostředkovaná zobrazovacím displejem s nejnovější OLED technologií. Kombinace technologií xMATRIX a PureWave spolu
s pokročilou vizualizací nabízí fotorealistické Live 3D zobrazení, díky kterému je přístroj EPIQ nejrozšířenějším prémiovým kardiovaskulárním 3D echokardiografem na světě.

Více informací o EPIQ

epiq


Affiniti 30/50/CVx

Modelová rodina Affinity nabízí nejširší klinické pokrytí, pokročilý ergonomický design, nejmodernější technologie a precizní inženýrství, díky čemuž můžete pracovat pohodlněji a intuitivněji a tím také rychleji. Jeho výjimečná kvalita obrazu Vám dává výsledky, které potřebujete k zajištění nejlepší možné péče o pacienta. Díky 3D/4D zobrazení na jícnové sondě a TomTec kvantifikacím můžete plnohodnotně využít funkcí jako Live 3D nebo Live x Plane.

Více informací o Affiniti

affiniti

Philips CX50

Přenosný plně digitální ultrazvukový systém nejvyšší třídy, který do třídy přenosných přístrojů přinesl poprvé také funkci Live 3D zobrazení srdce. Vhodný na JIP, do ambulance, na operační sál a další místa, kde je požadavek na prémiové zobrazení v kompaktním přístroji.

Více informací o CX50

cx50


Philips Lumify

Ultrazvukové zařízení Lumify Vás nemusí nutně vázat na konkrétní místo, ale může Vám dát prostor provádět vyšetření kdekoliv a kdykoliv. Philips Lumify využijete všude tam, kde je potřeba zajistit mobilitu a rychlé vyšetření na místě. Jeho použití je velmi snadné. Stačí připojit jednu ze tří dostupných sond k zobrazovacímu chytrému mobilnímu zařízení (tablet, mobilní telefon) a pomocí aplikaci Philips Lumify začít vyšetřovat. 

Více informací o Lumify

lumify


Choose language